Har du några frågor till Mariamoderaterna eller vill du bli medlem?

Du når oss lättast via  maria@moderaterna.se eller alternativt via de enskilda styrelseledamöternas e-post.

Mariamoderaternas styrelse:

Harald Eriksson, ordförande, harald.eriksson@moderaterna.se

Eva Runvald, vice ordförande

Claes Charpentier, ekonomiansvarig, claes.charpentier@telia.com

Christoffer Hökmark, utbildningsansvarig, vice valledare, christoffer@hokmark.se

Thorwald Nilsson, ledamot, thorwald.nilsson@moderaterna.se, 0707-95 43 55. Andra uppdrag: ersättare i Landstingsfullmäktige samt Sjukvårdsstyrelsen i Stockholm – Ekerö.

 

 

 

Natasha Ringblom, valledare, natasha.ringblom@slav.su.se. Andra uppdrag: Stockholms läns landsting

 

 

 

 

Ann-Katrine Rundberg, ledamot, annkatrine@rundberg.com

Marie Agmen, medlemsansvarig, marie.agmen@tele2.se

 

Revisor Per-Ola Bosson, ersättare Cecilia Wijnblad.